روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چند بازیکن جوان استقلال به دنبال جدایی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چند بازیکن جوان استقلال به دنبال جدایی

چند بازیکن جوان استقلال تمایل دارند با جدایی از این تیم شانس بیشتری برای بازی کردن پیدا کنند. به گزارش طرفداری، از شروع فصل نقل و انتقالات تاکنون چند بازیکن جوان از استقلال جدا شده اند و ترجیح داده اند با تیم هایی قرارداد امضا کنند که بیشتر فرصت بازی کردن پیدا کنند، هرچند جدایی اکثر این بازیکنان به صورت قرضی بوده است.حالا از استقلال خبر می رسد چند بازیکن جوان دیگر استقلال که احتمال می دهند در طول فصل فرصت بازی کردن پیدا نکنند هم به دنبال این هستند در فرصت باقی مانده تا شروع لیگ برتر از استقلال جدا و راهی تیم های دیگر شوند.در این بین شنیده ها حاکی از آن است فردین رابط و سینا خادم پور از جمله بازیکنانی هستند که اگر پیشنهاد خوب دریافت کنند، برای جدایی از این تیم اقدام خواهند کرد.بیشتر بخوانید:مخالفت استقلال با جدایی قطعی فردین رابط

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چند بازیکن جوان استقلال به دنبال جدایی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×