روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "گزارش تمرین تیم ملی | از حضور خبرنگاران کره ای تا تمرین اختصاصی یک بازیکن" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گزارش تمرین تیم ملی | از حضور خبرنگاران کره ای تا تمرین اختصاصی یک بازیکن

تیم ملی فوتبال کشورمان فردا آخرین تمرین خود را پیش از دیدار با کره جنوبی در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد.به گزارش طرفداری، تمرین امروز تیم ملی به شرح زیر است: پیش از شروع تمرین بازیکنان و کادر فنی با دو دستگاه اتوبوس وارد ورزشگاه آزادی شدند. ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا تأکید داشت بازیکنان تیم ملی بعد از پیاده شدن از اتوبوس با کسی دست ندهند و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.دو خبرنگار و عکاس از کشور کره جنوبی در ورزشگاه آزادی حاضر شده و به تهیه گزارش از تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پرداختند.در شرایطی که روی سکوهای ورزشگاه آزادی علامت هایی برای حضور تماشاگران روی صندلی ها مشخص شده بود اما تماشاگری در ورزشگاه آزادی در مسابقه فردا حاضر نخواهد شد. حتی تعدادی از سکوهای جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی شماره گذاری شده اما این اقدامات در نهایت اثری نداشت.کاوه رضایی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان امروز به صورت اختصاصی در گوشه ای از زمین تمرین کرد.پیش از شروع تمرین دراگان اسکوچیچ برای دقایقی با بازیکنان تیم ملی صحبت کرد و سپس آنها را در اختیار مربی بدنساز قرار داد.بازیکنان تیم ملی زیر نظر اصغر قربان علیپور به گرم کردن بدن های خود پرداخته و کار بدنی خود را زیر نظر این مربی انجام دادند.بخش بعدی تمرین امروز تیم فوتبال کشورمان به آقاوسط و کار با توپ اختصاص داشت که کریم باقری به همراه سایر بازیکنان پا به توپ شد.نکته جالب توجه در البسه کادر فنی تیم ملی فوتبال رنگ لباس کریم باقری بود که مربی تیم ملی برخلاف همکارانش لباس آبی رنگ پوشیده بود و بقیه اعضای کادر فنی با لباس قرمزرنگ مشغول نظارت بر عملکرد سایر ملی پوشان بودند.ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا در حاشیه تمرین امروز تأکید داشت که خبرنگاران بیش از 15 دقیقه در محل تمرین حضور نداشته باشند و به همین دلیل نمایندگان رسانه های گروهی به بیرون هدایت شدند.احمد مددی مدیرعامل پیشین استقلال که ریاست ورزشگاه آزادی را عهده دار است هنگام خروج خبرنگاران به محل تمرین تیم ملی آمد تا همراه با ناصر فریاد شیران به تماشای این تمرین بپردازند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گزارش تمرین تیم ملی | از حضور خبرنگاران کره ای تا تمرین اختصاصی یک بازیکن از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×