روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "وضعیت مبهم مجید صدری برای سفر به عربستان" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وضعیت مبهم مجید صدری برای سفر به عربستان

مجید صدری هنوز برای سفر به عربستان تصمیم نگرفته است.به گزارش طرفداری، پرسپولیس در حالی احتمالا روز 21 مهرماه برای رویارویی با الهلال راهی ریاض خواهد شد که هنوز مشخص نیست سرپرست موقت این باشگاه کاروان پرسپولیس را همراهی خواهد کرد یا نه.در سفر قبلی پرسپولیس به شهر دوشنبه برای دیدار با استقلال تاجیکستان، سمیعی در جایگاه مدیرعامل وقت پرسپولیس در حالی که ویزا داشت تصمیم گرفت در تهران بماند و کارهای عقب مانده باشگاه را انجام دهد. همین موضوع باعث شد صدری هم به پیروی از مدیرعامل باشگاه، در تهران بماند.اما با توجه به این که مجید صدری در این مدت نشان داده از نظر سیاست گذاری و تصمیم ها تفاوت های کلانی با سمیعی دارد، هنوز مشخص نیست این بار پرسپولیس را همراهی خواهد کرد یا نه.به هرروی ویزای او صادر خواهد شد و به زودی مشخص می شود صدری کاروان پرسپولیس را همراهی می کند یا نه؟بیشتر بخوانید:پرسپولیسی ها در انتظار محقق شدن وعده مجید صدری

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وضعیت مبهم مجید صدری برای سفر به عربستان از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×