روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی شیری از سرمربیگری گل ریحان البرز استعفا کرد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی شیری از سرمربیگری گل ریحان البرز استعفا کرد

سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز به دلیل نامشخص بودن مالکیت و وضعیت مالی این تیم از مسئولیت خود کناره گیری کرد.به گزارش طرفداری و به نقل از مهر، مهدی شیری بازیکن سابق تیم های برق شیراز، پرسپولیس، استقلال و تیم ملی فوتبال ایران که چند ماه پیش مسئولیت هدایت تیم گل ریحان البرز را پذیرفت، به دلیل حاشیه هایی که برای این تیم ایجاد شده است، از مسئولیتش کناره گیری کرد.شیری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید خبر استعفایش گفت:در تیمی که حاشیه های زیادی دارد و تکلیف مدیریتش مشخص نیست نمی توانم مربیگری کنم و حاضر نیستم در این شرایط بمانم.وی افزود: باشگاه گل ریحان البرز در حال حاضر با مشکلات قانونی مواجه است و معلوم نیست مدیر عامل و مدیریت باشگاه چه کسی است. اجازه سوءاستفاده به هیچ کسی را نخواهم داد و تا زمانی که شفافیت و صداقت حاکم نباشد، همکاری نخواهم کرد.مهدی شیری در شرایطی از تیم گل ریحان جدا شد که فومنی اصرار زیادی به ماندن او داشت اما این پیشکسوت فوتبال ایران حاضر نشد با هر شرایطی در این تیم بماند و استعفایش را اعلام کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی شیری از سرمربیگری گل ریحان البرز استعفا کرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×