روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چرا مصطفی آجورلو خواهان افزایش رقم قرارداد کارگزار استقلال است؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا مصطفی آجورلو خواهان افزایش رقم قرارداد کارگزار استقلال است؟

مصطفی آجورلو تراز مالی های وب در 2 سال گذشته را درآورده است.به گزارش طرفداری، از زمانی که مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال انتخاب شده، شایعاتی در مورد فسخ قرارداد باشگاه با های وب مطرح شده است، اسپانسری که هنوز یک فصل دیگر از قراردادش باقی مانده و سال گذشته این شرکت به تمام تعهدات خود در قبال باشگاه استقلال عمل کرده است.اما چرا آجورلو فقط در صورت افزایش مبلغ قراراداد با های وب قصد ادامه همکاری دارد؟ دلیل این موضوع این است مدیرعامل استقلال در هفته های اخیر تراز مالی دو سال گذشته های وب را در آورده و متوجه شده درآمدهای این شرکت از زمانی که با استقلال همکاری می کند به شکل قابل توجهی بالا رفته و او معتقد است در این بین ارزش برند استقلال حفظ نشده است. این موضوعی است که باعث شده آجورلو مبلغ بیشتری را از های وب درخواست کند.بیشتر بخوانید:مصطفی آجورلو از کارگزار استقلال عبور می کند؟ | آغاز مذاکره برای انتخاب حامی مالی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا مصطفی آجورلو خواهان افزایش رقم قرارداد کارگزار استقلال است؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×