روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تازه واردهای استقلال همچنان در انتظار پرداختی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تازه واردهای استقلال همچنان در انتظار پرداختی

در فاصله 9 روز مانده به شروع لیگ برتر، بازیکنان تازه وارد استقلال همچنان در انتظار دریافت پول هستند.به گزارش طرفداری، 8 بازیکن تازه وارد استقلال در زمان مدیرعاملی احمد مددی و همچنین امیرعلی صادقی و روزبه چشمی که با روی کار آمدن مصطفی آجولو با این باشگاه قرارداد امضا کردند، در انتظار دریافت بخشی از مطالبات خود هستند.با این حال این 10 بازیکن با گذشت مدتی از حضور در استقلال هنوز پولی دریافت نکرده اند و حتی در روزهای اخیر گلایه خود را به گوش فرهاد مجیدی هم رسانده اند چراکه با روی کار آمدن آجورلو هم شرایط برای آنها تغییر نکرده است.البته مصطفی آجورلو قول داده تا قبل از شروع لیگ به بازیکنان استقلال پول پرداخت کند و باید دید آیا او این وعده را عملی می کند یا نه.بیشتر بخوانید:مصطفی آجورلو به دنبال پرداختی به تازه واردهای استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تازه واردهای استقلال همچنان در انتظار پرداختی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×