روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آرمان رمضانی بدون مصدومیت تمرین کرد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آرمان رمضانی بدون مصدومیت تمرین کرد

آرمان رمضانی با مشکل مصدومیت روبرو نیست.به گزارش طرفداری، آرمان رمضانی در بازی با پیکان به عنوان بازیکن تعویضی در نیمه دوم وارد زمین شد و گل دوم را به ثبت رساند. اما بعد از این بازی تصاویری از رمضانی منتشر شد که او مشغول یخ درمانی است تا اینطور به نظر برسد او با مصدومیت روبرو شده است.با این حال آرمان رمضانی امروز بدون مشکل در تمرین استقلال شرکت کرد تا مشخص شود با مصدومیتی روبرو نیست و مشکلی برای همراهی آبی ها در شروع لیگ برتر ندارد.آرمان رمضانی کنار ارسلان مطهری و محمدرضا آزادی سه مهاجم هدف استقلال محسوب می شوند اما قرار است یک بازیکن خارجی نیز در این پست به جمع آبی ها اضافه شود.بیشتر بخوانید:توقف استقلال برابر پیکان در بازی دوستانه

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آرمان رمضانی بدون مصدومیت تمرین کرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×