روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "وضعیت مبهم احمد موسوی در استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وضعیت مبهم احمد موسوی در استقلال

اگر استقلال بتواند یک مدافع راست خارجی جذب کند، احتمال اینکه احمد موسوی از این تیم جدا شود وجود دارد.به گزارش طرفداری، احمد موسوی بازیکنی است که در ابتدای لیگ بیستم با استقلال قرارداد امضا کرد، او در زمان سرمربیگری فکری کم و بیش در ترکیب استقلال بازی می کرد اما فرهاد مجیدی کمتر به این بازیکن فرصت بازی داد.در این بین مجیدی در تلاش برای جذب یک دفاع راست خارجی است و با این شرایط به نظر می رسد چندان از عملکرد احمد موسوی راضی نیست.گفته می شود در صورتی که استقلال بتواند دفاع راست خارجی جذب کند، این احتمال وجود دارد احمد موسوی در فرصت باقی مانده تا پایان فصل نقل و انتقالات از تیم جدا شود.بیشتر بخوانید:احمد موسوی: خسرو حیدری الگوی من بوده و با انرژی به من روحیه داد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وضعیت مبهم احمد موسوی در استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×