روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس و انجام آخرین تمرین در تهران" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس و انجام آخرین تمرین در تهران

امروز آخرین تمرین خانگی پرسپولیس پیش از رویارویی با الهلال برگزار می شود. به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی و شاگردانش که این روزها مطالبات قبلی خود را دریافت کرده اند، با شرایط روحی بهتری راهی عربستان خواهند شد. سرخ پوشان که تابستان عجیب و غریبی را پشت سر گذاشتند و با جدایی سه بازیکن تاثیرگذار خود و جذب تمام نفرات مورد نظر گل محمدی، مهیای حضور در فصل جدید شده اند، اولین بازی خود را در فصل جدید در پایتخت تاجیکستان انجام دادند و مقابل تیم استقلال تاجیکستان به یک پیروزی شیرین رسیدند و حالا باید مقابل الهلال به میدان بروند.طبق هماهنگی های صورت گرفته پرسپولیس قرار است امروز (سه شنبه) آخرین تمرین خود قبل از سفر به عربستان را در تهران انجام دهد. این آخرین تمرین پرسپولیس در ورزشگاه کاظمی محسوب می شود و به نوعی مهم ترین تمرین تاکتیکی گل محمدی قبل از رویارویی با الهلال.کاروان پرسپولیس صبح چهارشنبه با پروازی اختصاصی عازم شهر ریاض عربستان خواهد شد.بیشتر بخوانید:پاسکاری های کوتاه و ترکیبی؛ مهدی خانی اختصاصی تمرین کرد / گزارش تمرین پرسپولیس

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس و انجام آخرین تمرین در تهران از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×