روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جلسه فنی فرهاد مجیدی با بازیکنان استقلال در سالن وزنه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جلسه فنی فرهاد مجیدی با بازیکنان استقلال در سالن وزنه

استقلالی ها امروز در سالن وزنه جلسه فنی برگزار کردند.به گزارش طرفداری، قرار بود تمرین امروز استقلال در صنایع دفاع برگزار شود اما ساعت 12 دیشب آبی ها از حضور در تمرین منع شدند تا بازیکنان این تیم مجبور شوند برای برگزاری یک جلسه تمرین به سالن وزنه بروند.نکته عجیب ماجرا این است امروز فرهاد مجیدی تصمیم داشت پیش از شروع تمرین برای بازیکنانش یک جلسه فنی برگزار کند که با توجه به اتفاق رخ داده سرمربی آبی ها به ناچار این جلسه را در سالن وزنه برگزار کرد.لیگ برتر فوتبال ایران 8 روز دیگر شروع می شود و هنوز استقلال یک زمین تمرین ثابت برای برگزاری تمرینات خود ندارد.بیشتر بخوانید:صنایع دفاع ساعت 12 شب استقلال را ممنوع التمرین کرد!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جلسه فنی فرهاد مجیدی با بازیکنان استقلال در سالن وزنه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×