روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی کاپیتان سوم استقلال در لیگ بیست و یکم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روزبه چشمی کاپیتان سوم استقلال در لیگ بیست و یکم

روزبه چشمی برای لیگ بیست و یکم بعد از وریا غفوری و سیدحسین حسینی کاپیتان سوم آبی ها خواهد بود.به گزارش طرفداری، روزبه چشمی بازیکنی است که بعد از 5 فصل حضور در استقلال، فصل قبل از این تیم جدا شد ولی برای لیگ بیست و یکم دوباره با این تیم برگشته است و تلاش می کند هرچه زودتر به شرایط ایده آل برسد. جالب است بدانید روزبه چشمی با تصمیم مجیدی برای لیگ بیست و یکم کاپیتان سوم استقلال خواهد بود و نقش مهمی در سازماندهی تیم خواهد داشت.گفتنی است چشمی از وریا غفوری سابقه بیشتری در استقلال دارد ولی به لحاظ سنی و سابقه ملی او چند سالی است بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازو می بندد.بیشتر بخوانید:استقبال از روزبه چشمی در تمرین استقلال / عکسگزارش تمرین استقلال؛ بازگشت روزبه چشمی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روزبه چشمی کاپیتان سوم استقلال در لیگ بیست و یکم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×