روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پایان کار احمد موسوی در استقلال؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پایان کار احمد موسوی در استقلال؟

احمد موسوی با غیبت در تمرین امروز استقلال به شایعات جدایی اش از این تیم دامن زد.به گزارش طرفداری، شب گذشته نوشتیم فرهاد مجیدی از نمایش احمد موسوی راضی نیست و به همین دلیل او قصد دارد یک دفاع راست خارجی جذب کند تا او بتواند با وریا غفوری برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی رقابت کند.در این بین با قطعی شدن جذب یک دفاع راست خارجی، جدایی موسوی از استقلال قطعی شده و فرهاد مجیدی نام او را در لیست مازاد باشگاه قرار داده است.احمد موسوی امروز هم در تمرین استقلال غایب بود تا مشخص شود جدایی اش قطعی شده و دیگر در این تیم جایی نخواهد داشت.با این شرایط باید منتظر ماند و دید موسوی در فاصله یک هفته مانده به شروع لیگ برتر کدام تیم را برای آینده فوتبالش انتخاب می کند.بیشتر بخوانید:وضعیت مبهم احمد موسوی در استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پایان کار احمد موسوی در استقلال؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×