روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقبال بازیکنان استقلال از تغییر زمین تمرین" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقبال بازیکنان استقلال از تغییر زمین تمرین

بازیکنان استقلال از تغییر محل تمرین این تیم استقبال می کنند.به گزارش طرفداری، تمرین روز گذشته استقلال در زمین صنایع دفاع برگزار شد ولی مسئولان این مجموعه امروز به این تیم اجازه تمرین کردن ندادند.نکته جالب این است تقریبا تمام بازیکنان خانه هایشان در غرب تهران است و چون ساعات زیادی در ترافیک گیر می کنند، اصلا دوست ندارند برای برگزاری تمرینات خود هرروز به زمین صنایع دفاع بروند که در شمال تهران واقع شده است.بی تردید اگر محل تمرین استقلال تغییر کند آبی ها از این اتفاق استقبال خواهند کرد چرا که برگزاری تمرین در صنایع دفاع به هیچ عنوان باب میل آنها نیست و با خانه هایشان فاصله زیادی دارد.بیشتر بخوانید:جلسه فنی فرهاد مجیدی با بازیکنان استقلال در سالن وزنه

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقبال بازیکنان استقلال از تغییر زمین تمرین از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×