روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تنها نماینده استقلال از لیست تیم ملی خط خورد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تنها نماینده استقلال از لیست تیم ملی خط خورد

نام سیاوس یزدانی از لیست تیم ملی برای بازی با کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 خط خورد.به گزارش طرفداری، لیست تیم ملی برای بازی با کره جنوبی دقایقی پیش منتشر شد و در آن نامی از سیاوش یزدانی دیده نمی شود، بازیکنی که تنها نماینده استقلال در تیم ملی محسوب می شود و به خاطر عملکرد خوبش در نیم فصل دوم گذشته به اردوی تیم ملی دعوت شد.نکته جالب اینکه برای بازی با امارات یاسین سلمانی، کاوه رضایی و سیاوش یزدانی نام شان از لیست تیم ملی خط خورده بود و برای بازی امروز هم دقیقا همین سه نفر نام شان خط خورده است.با این شرایط یزدانی باید تلاش کند برای بازی های بعدی نامش در لیست تیم ملی قرار بگیرد و حتی فرصت بازی کردن پیدا کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تنها نماینده استقلال از لیست تیم ملی خط خورد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×