روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بیژن طاهری: موسوی از جمع ما جدا می شود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بیژن طاهری: موسوی از جمع ما جدا می شود

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که مدیریت باشگاه در تلاش است مشکل برگزاری تمرینات در زمین صنایع دفاع را حل کند.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، بیژن طاهری درباره تساوی یک - یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی در هفته چهارم مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر، گفت:تیم های آسیایی حساب ویژه ای روی ایران باز می کنند، حتی اگر کره جنوبی باشد. کره ای ها بازی را با احتیاط آغاز کردند و زمانی که ترس شان ریخت، سواری بازی شدند. یک مقدار ناهماهنگی در تیم ملی وجود دارد، اما خلاقیت بازیکنان باعث می شود بتوانیم تیم های مختلف را شکست دهیم، حتی کره جنوبی که یک زمانی آرزوی بردن این تیم را داشتیم. ایران و کره بازیکنان بزرگی در ترکیب خود داشتند و گرفتن یک امتیاز برای هر دو تیم خوب بود، ایران به صدرنشینی اش ادامه داد و کره هم به ادامه مسابقات امیدوار شد. او در مورد عدم حضور نماینده ای از استقلال در لیست 18 نفره تیم ملی تصریح کرد: تیم ملی چند وقتی است با زوج خط دفاعی فعلی بازی می کند. زمانی که خط دفاعی خوب بازی کند و نتیجه بگیرد، کادر فنی به ترکیب دست نمی زند، اما مطمئنم به زودی سیاوش یزدانی و دیگر بازیکنان استقلال در تیم ملی بازی خواهند کرد. سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد بحث مشکل برگزاری تمرینات استقلال در صنایع دفاع گفت:درصدد حل این مشکل هستیم. مدیریت باشگاه تلاش می کند این موضوع حل شود تا استقلال یک مجموعه مستقل برای برگزاری تمرین داشته و کادر فنی دغدغه ای نداشته باشد. طاهری در رابطه با قرار گرفتن نام احمد موسوی در لیست خروج استقلال گفت:نظر کادر فنی این بود که موسوی از جمع ما جدا شود. موسوی می تواند قوی تر شود و سال بعد بار دیگر سراغ او بروند. فوتبال حرفه ای است، همانطور که احمد حرفه ای برخورد کرد. برای او در ادامه راهش آرزوی موفقیت می کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بیژن طاهری: موسوی از جمع ما جدا می شود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×