روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال برای تمرین امروز زمین ندارد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال برای تمرین امروز زمین ندارد

ممکن است تمرین امروز استقلال لغو شود چون این تیم زمین تمرین ندارد.به گزارش طرفداری، تمرین استقلال روز دوشنبه در مجموعه صنایع دفاع برگزار شد اما روز گذشته مسوولان این استادیوم از حضور آبی ها در مجموعه ممانعت کردند و استقلالی ها مجبور شدند در سالن وزنه تمرین کنند.اما عجیب این که مدیران استقلال هنوز نتوانسته اند یک زمین تمرین برای تمرین امروز این تیم رزرو کنند و به همین دلیل مشخص نیست تمرین امروز برگزار می شود یا نه...این در شرایطی است که استقلال در فاصله یک هفته مانده به شروع لیگ برتر این قضایا را تجربه می کند و به نظر می رسد مدیران باشگاه حتی در برآورده کردن نیازهای اولیه تیم هم ناکام هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال برای تمرین امروز زمین ندارد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×