روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تمرین امروز استقلال در خیریه عمل" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمرین امروز استقلال در خیریه عمل

تمرین امروز استقلال در مجموعه خیریه عمل برگزار می شود.به گزارش طرفداری، روز گذشته مدیران مجموعه ورزشی صنایع دفاع مخالفت خود را با برگزاری تمرینات استقلال اعلام کردند تا آبی ها مجبور شوند در سالن وزنه تمرینات خود را برگزار کنند.از طرف دیگر امروز و تا همین یک ساعت پیش بازیکنان استقلال نمی دانستند تمرین امروز در کدام زمین برگزار می شود اما حالا مدیران باشگاه توانستند برای امروز زمین خیریه عمل را اجاره کنند.این اتفاق در شرایطی است که بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال از کیفیت این مجموعه ورزشی راضی نیستند و در روزهای اخیر اعتراض خود را به گوش فرهاد مجیدی رسانده اند.در این بین به نظر می رسد استقلالی ها باید قید تمرین در صنایع دفاع را بزنند و دنبال اجاره یک استادیوم دیگر باشند.بیشتر بخوانید:استقلال برای تمرین امروز زمین ندارد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمرین امروز استقلال در خیریه عمل از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×