روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فیلیپه گشتات، دومین خارجی مدنظر استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فیلیپه گشتات، دومین خارجی مدنظر استقلال

کوین یاماگا و فیلیپه گشتات، 2 بازیکن مورد نظر فرهاد مجیدی هستند و طی روزهای آینده برای عقد قرارداد با استقلال وارد ایران می شوند.به گزارش طرفداری، استقلالی ها از مدتی پیش به دنبال جذب 3 بازیکن خارجی هستند تا به این شکل بتوانند ضعف های خود را برطرف کنند و در این روزها مذاکرات با بازیکنان مختلفی انجام شده است.در این بین از استقلال خبر می رسد مسئولان این باشگاه شرایط حضور کوین یاماگا اولین بازیکن مد نظر فرهاد مجیدی را در تهران فراهم کرده اند و قرار است این بازیکن امروز به تهران سفر کند. این بازیکن سابقه بازی در سری سی ایتالیا را دارد و هم اکنون در تیم وایله دانمارک و هم تیمی سعید عزت اللهی است.همچنین رودی فیلیپه گشتات مهاجم 32 ساله بازیکنی است که فردا وارد تهران می شود. این بازیکن در تیم های بلکبرن راورز، استون ویلا، میلدرزبرو و پاناتینایکوس بازی کرده و و هم اکنون در لیگ استرالیا فعالیت می کند. این مهاجم 193 سانتی متری به ایران خواهد آمد تا قراردادش را با آبی ها نهایی کند.نکته جالب توجه در مورد این بازیکن این است بازیکن مورد نظر سال گذشته برای هر ماه 10 هزار یورو از باشگاهش حقوق می گرفته و باید دید باشگاه استقلال این بازیکن 32 ساله را چگونه جذب خواهد کرد.بیشتر بخوانید:کوین یاماگا، اولین خرید خارجی استقلال / ادعای رسانه داخلی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فیلیپه گشتات، دومین خارجی مدنظر استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×