روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فردین رابط در استقلال ماندگار شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فردین رابط در استقلال ماندگار شد

فردین رابط تصمیم گرفت حداقل تا نیم فصل شانس خود را برای حضور در استقلال امتحان کند.به گزارش طرفداری، فردین رابط بازیکنی است که در نیم فصل دوم لیگ بیستم به صورت قرضی راهی نفت مسجدسلیمان شد اما با پایان فصل دوباره به تمرینات استقلال اضافه شده است.رابط قصد داشت به صورت قطعی از استقلال جدا شود تا در تیمی بازی کند که فرصت بیشتری به او برسد اما درخشش او در بازی های دوستانه باعث شده فرهاد مجیدی نسبت به حضور او اعلام نیاز کند.با این شرایط رابط حداقل تا نیم فصل در استقلال خواهد ماند و اگر شرایط برای او تغییر کند ممکن است حضورش در این تیم طولانی تر هم شود.بیشتر بخوانید:چند بازیکن جوان استقلال به دنبال جداییمخالفت استقلال با جدایی قطعی فردین رابط

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فردین رابط در استقلال ماندگار شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×