روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "لیست بازیکنان بزرگسال استقلال برای لیگ بیست و یکم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لیست بازیکنان بزرگسال استقلال برای لیگ بیست و یکم

استقلال در حال حاضر 17 بازیکن بزرگسال دارد.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، روز گذشته فرهاد مجیدی نام احمد موسوی را برای انتخاب یک باشگاه دیگر به مدیران استقلال ارائه کرد تا به جای وی، کوین یامگا بازیکن اهل کشور فرانسه را جذب کنند.با اضافه شدن این بازیکن و البته فراهم شدن حضور بازیکنی چون رودی گشتات در خط حمله، استقلال به دنبال جذب یک خارجی دیگر طبق وعده فرهاد مجیدی خواهد بود اما با نگاهی به لیست بزرگسال تیم استقلال مشخص می شود مجیدی باید یکی دو بازیکن دیگر این تیم را هم کنار بگذارد. طبق قانون هر تیم می تواند 20 سهمیه بزرگسال داشته باشد و تیم فعلی مجیدی نیز بدون احتساب حضور خارجی ها 17 بازیکن بزرگسال دارد.فهرست بازیکنان بزرگسال استقلال به شرح زیر است:سید حسین حسینی، رشید مظاهری، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، محمد دانشگر، ووریا غفوری، بابک مرادی، روزبه چشمی،آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، سعید مهری،جعفر سلمانی، امین قاسمی نژاد، ارسلان مطهری،آرمان رمضانی،زبیر نیک نفس و سید احمد موسوی. سرمربی استقلال موسوی را در لیست خروج قرار داده و با این شرایط اگر وعده سرمربی آبی پوشان برای حضور 3 خارجی عملی شود و بازیکن دیگری به این تیم اضافه نشود استقلال باید نام یکی دو بازیکن دیگر را از فهرست بزرگسال خود کنار بگذارد هر چند هنوز این موضوع قطعی نیست.نفراتی چون سینا خادم پور و عارف آقاسی در فهرست زیر 25 سال و غیر بزرگسال این تیم هستند که ظاهرا خادم پور خواستار جدایی از این تیم شده و مسئولان باشگاه باید در مورد وی تصمیم بگیرند.علیرضا رضایی، متین کریم زاده، سبحان خاقانی، امیر علی صادقی، امیر حسین حسین زاده، ابوالفضل جلالی،فردین رابط، رضا آذری، محمدرضا آزادی و ... نفرات زیر 23 و زیر 21 یک سال آبی پوشان محسوب می شوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لیست بازیکنان بزرگسال استقلال برای لیگ بیست و یکم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×