روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فیلیپه گشتات یکی از گزینه های استقلال است نه گزینه نهایی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فیلیپه گشتات یکی از گزینه های استقلال است نه گزینه نهایی

حضور فیلیپه گشتات در استقلال هنوز قطعی نشده است.به گزارش طرفداری، صبح امروز رسانه ها خبر از حضور گشتات در استقلال دادند، بازیکنی که سابقه بازی در استون ویلا و بلکبرن را دارد و اینطور عنوان شد او قرار است فردا به ایران بیاید.حالا پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد فیلیپه گشتات تنها یکی از گزینه های خط حمله استقلال است، پس حضور او هنوز قطعی نیست و قرار نیست فردا به ایران بیاید.مجیدی از میان گشتات و 2 گزینه دیگر در حال بررسی است تا با جذب یکی از آنها بتواند خط حمله تیمش را تقویت کند و در واقع جانشین شیخ دیاباته را انتخاب کند.بیشتر بخوانید:فیلیپه گشتات، دومین خارجی مدنظر استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فیلیپه گشتات یکی از گزینه های استقلال است نه گزینه نهایی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×