روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "کارگزار استقلال به دنبال تیمداری در لیگ برتر" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کارگزار استقلال به دنبال تیمداری در لیگ برتر

اسپانسر استقلال به دنبال تیمداری در لیگ برتر است تا به این شکل بتواند برند خود را در فوتبال ایران تبلیغ کند.به گزارش طرفداری، از روزی که مصطفی آجورلو وارد باشگاه استقلال شده، شایعاتی در مورد فسخ قرارداد با کارگزار فعلی باشگاه شنیده شد و به نظر مدیرعامل باشگاه قصد دارد با برندی قرارداد امضا کند که درآمد بیشتری نصیب آبی ها شود.حالا خبر می رسد در این بین های وب هم بیکار نبوده و این شرکت تصمیم دارد در لیگ برتر فوتبال ایران تیمداری کند. شنیدیم این شرکت با باشگاه هایی که وضعیت مالکیت مشخصی ندارند، جلسه گذاشته و ممکن است ظرف روزهای آینده یکی از آنها را خریداری کند.در این بین مدیران استقلال هم به دنبال عقد سریع قرارداد با یک کارگزار جدید هستند تا بتوانند هزینه های باشگاه را پوشش بدهند.بیشتر بخوانید:فردا، جلسه مصطفی آجورلو با مدیران کارگزار استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کارگزار استقلال به دنبال تیمداری در لیگ برتر از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×