روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آشنایی با آرتور کوین یامگا، بازیکن مدنظر استقلال ؛ از سری بی ایتالیا تا لیگ پرتغال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آشنایی با آرتور کوین یامگا، بازیکن مدنظر استقلال ؛ از سری بی ایتالیا تا لیگ پرتغال

آرتور کوین یامگا، به زودی استقلالی می شود.به گزارش طرفداری؛ این بازیکن فرانسوی - کامرونی، ساعاتی پیش وارد ایران شد تا با استقلال قرارداد امضا کند. به همین دلیل باشگاه استقلال به معرفی او پرداخته است:متولد: ۲۵ ساله، ۷ سپتامبر ۱۹۹۶ملیت: فرانسوی - کامرونیقد: ۱/۸۷وزن: ۸۱ تیم های سابق: کیه وو ایتالیا، روبر سیه نا ایتالیا، آرتزو ایتالیا، کارپی ایتالیا، پسکارا ایتالیا، لابریسون فرانسه، دسپورتیوو آوس پرتغال و وایله دانمارکیامگا کارش را از تیم پایه کیه وو ورونا آغاز کرد و سپس به تیم جوانان این باشگاه رسید که در آن مقطع توانست با کیه وو قهرمان لیگ جوانان ایتالیا شود. این بازیکن دوران حرفه ای خود را در لیگ بزرگسالان از سری C ایتالیا آغاز کرده و سابقه حضور در سری B را هم در کارنامه خود دارد. یامگا دوره ای را هم در لیگ دو فرانسه و لیگ برتر پرتغال سپری کرده است.به نقل از سایت ترانسفر مارکت، یامگا در طول دوران بازی خود هیچ وقت دچار جزئی ترین مصدومیتی هم نشده و این موضوع نشان از فیزیک بسیار خوب کوین دارد.کوین یامگا در طول دوران حرفه ای خود، غالبا به عنوان وینگر چپ و راست به بازی گرفته شده اما قابلیت بازی در پست های دفاع راست، هافبک راست و چپ، هافبک هجومی و مهاجم را هم دارد. نکته ویژه استایل بازی یامگا، توانایی خوب بدنی و سرعت بالاست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آشنایی با آرتور کوین یامگا، بازیکن مدنظر استقلال ؛ از سری بی ایتالیا تا لیگ پرتغال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×