روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فیروز کریمی: هیچ بازیکنی فامیل من نیست" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فیروز کریمی: هیچ بازیکنی فامیل من نیست

او افزود:وقتی تمام تیم ها بدنسازی را انجام داده و به اردو رفتند، ما تمرینات بدنسازی را آغاز کردیم و زمانی هم که آن ها بازی های دوستانه را انجام داده و تمام کردند، ما وارد بازی های تدارکاتی شدیم. معتقدم تراکتور در مراحل آماد ه سازی، یک پله از سایر رقبا عقب است.کریمی با اشاره به دو بازی تدارکاتی تراکتور در اردوی تهران، توضیح داد:این بازی ها با تلاش سرپرست تیم تدارک دیده شد. به هر حال با داشته های کنونی وارد مسابقات می شویم.سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه هواداران تیم موجود را با تمام توان حمایت کنند، خاطرنشان کرد:آن نفراتی که می توانستیم در بازار نقل و انتقالات صید کنیم، همین افراد هستند. وی با تأکید بر اینکه هیچ کدام از بازیکنان جذب شده فامیل من نیستند، گفت:تراکتور تیم معمولی و کمی نیست بلکه تیمی مردمی، ریشه دار و با هواداران میلیونی است. برخی ها با حرف های بچگانه همچون نسبت دادن ارتباطات فامیلی به افراد، کادر را دل زده نکرده و عاملی برای افول تیم نباشند.کریمی با بیان اینکه رقبای ما تا دندان مسلح هستند، اظهار داشت:تراکتور در آستانه یک دو راهی است. یا ما اعتبار تراکتور را برمی گردانیم و یا اینکه با وارد شدن به حواشی، راهی را طی می کنیم که خیلی از تیم های مردمی طی کرده اند. من با خیلی از این تیم های مردمی کار کردم. به عنوان مثال حدود 15 هزار هوادار در تمرینات تیم استقلال اهواز شرکت می کردند. وی با بیان اینکه خوشبختانه هواداران ما اهل تجزیه و تحلیل هستند، تأکید کرد:هواداران یقین داشته باشند که ما تمام تلاشمان را انجام می دهیم. تراکتور تیمی با نیم قرن تاریخ و میلیون ها عاشق است. هواداران اجازه ندهند عده ای داخل شان رخنه کنند. ما حریف دست و پا بسته ای نیستیم و رقبایی را شکست خواهیم داد که هواداران لذت ببرند.سرمربی تراکتور در خصوص وضعیت پنجره نقل و انتقالاتی تیم، توضیح داد:همچنان پنجره نقل و انتقالاتی تیم باز نشده است اما تلاش های زیادی از مدت ها قبل در این راستا انجام شده و بر اساس گفته ها، پنجره نقل و انتقالاتی به زودی باز می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فیروز کریمی: هیچ بازیکنی فامیل من نیست از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×