روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "کاوه رضایی گزینه اول پرسپولیس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاوه رضایی گزینه اول پرسپولیس

با توجه به این که پرسپولیسی ها پول کالدرون را آماده کرده اند و از این مربی درخواست شماره حساب داشته اند تا بدهی این سرمربی آرژانتینی را بدهند، بعید به نظر می رسد آن ها مشکلی برای خرید بازیکن جدید داشته باند.به گزارش طرفداری، با توجه به این که کاوه رضایی در آستانه جدایی از باشگاه اودهورلی است احتمال می رود این مهاجم بار دیگر به فوتبال ایران برگردد. از آن جایی که یحیی گل محمدی نیز به دنبال خرید یک مهاجم دیگر است و ارتباط میان این سرمربی و بازیکن هم بسیار خوب است، بعید نیست مهاجم اسبق استقلال پیراهن پرسپولیس بر تن کند و شاگرد یحیی گل محمدی شود.گل محمدی و رضایی در تیم ذوب آهن با هم تجربه همکاری داشته اند و سرمربی پرسپولیس اعتقاد زیادی به رضایی دارد.اگرچه پرسپولیس در صورتی که پول کالدرون را بپردازد و پنجره اش باز شود، دیگر مشکلی برای جذب بازیکن خارجی نخواهد داشت و فدراسیون هم نمی تواند مانع این کار شود اما برخی منابع خبری نزدیک به باشگاه پرسپولیس ادعا می کنند احتمال جذب کاوه رضایی نسبت به جذب بازیکن خارجی 60 به 40 است و تمایل یحیی به کاوه بیشتر از تمایل او به جذب گزینه های خارجی ناشناخته است که شاید با تفکرات تاکتیکی او سازگار نباشند.بیشتر بخوانید:کاوه رضایی آماده بازگشت به لیگ برتر ایران

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاوه رضایی گزینه اول پرسپولیس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×