روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نامه استراماچونی به استقلال کمک می کند، نامه استقلال به استراماچونی!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نامه استراماچونی به استقلال کمک می کند، نامه استقلال به استراماچونی!

استراماچونی پس از خروج از استقلال، در نامه ای برای بازگشت به استقلال برای مدیران وقت آبی ها شرط گذاشته بود.به گزارش طرفداری، امروز در رسانه ها گفته شد باشگاه استقلال در جلسه آنلاین دادگاه حاکمیت ورزش، نامه استراماچونی به این باشگاه که از ایتالیا برای آبی ها فرستاده بود را به قاضی دادگاه عالی ورزش ارائه کرده است. استرا در این نامه به مدیران استقلال اعلام کرده بود اگر مطالباتش به موقع پرداخت شود و مدیران او را به قرارداد برگردانند و همچنین قراردادش را از 2 سال به یک سال کاهش دهند، به استقلال باز می گردد.آندره آ استراماچونی آذر ماه سال 1398 با استفاده از بند حمایتی فیفا به دلیل عقب افتادن پرداخت مطالباتش قرارداد دو ساله اش با استقلال را یکطرزفه فسخ کرد اما وقتی نماینده باشگاه استقلال برای برگرداندن او به ایتالیا رفت، از طریق وکلای خود نامه ای به باشگاه استقلال داد و حالا همان نامه به نوشته یک روزنامه ورزشی برای استقلال تبدیل به برگ برنده شده است.البته معاون حقوقی باشگاه استقلال از رسانه ها خواسته در خصوص این پرونده گمانه زنی نکنند و اجازه بدهند تیم وکلا کار تخصصی شان را انجام بدهند. با این همه بعید به نظر می رسد آن نامه کمکی به باشگاه استقلال کرده باشد چرا که استراماچونی اعلام کرده بود اگر به پیش شرط های او عمل شود، یعنی اگر استقلال تمام مطالباتش را بپردازد و او را به قرارداد برگرداند، تنها حاضر است تا پایان فصل اول روی نیمکت استقلال باشد.استقلال به پیش شرط اول استرا عمل نکرد تا این سرمربی هم دیگر به تهران برنگردد و استقلال برای پرداخت مطالبات این سرمربی به دردسر بیفتد. استراماچونی هم بعد از دریافت نکردن مطالباتش، به فیفا شکایت کرد و علیه آبی ها حکم گرفت. فیفا در حکمی که داده قرارداد دو ساله را مدنظر داشته و استقلال برای آن که زمان بخرد، پرونده را به دادگاه CAS برده و همچنان پرونده استقلال و استرا باز است.استقلال در زمان مدیرعاملی احمد سعادتمند هم به استراماچونی پیشنهاد مربیگری داده و از او خواسته بود به قرارداد دو ساله اش با باشگاه برگردد و همین پیشنهاد یعنی استقلال قرارداد 2 ساله این سرمربی با باشگاه را قبول داشت! در واقع اگر نامه استراماچونی که از ایتالیا به تهران فرستاد به استقلال کمک کند، نامه استقلال به استراماچونی هم که در زمان مدیرعاملی احمد سعادتمند نوشته شد، به این مربی ایتالیایی کمک می کند.با این حساب، اگر ماجرای ارائه نامه استراماچونی به دادگاه عالی ورزش صحت داشته باشد، به نظر می رسد استقلال با ارائه این نامه به دادگاه CAS، می خواهد زمان بخرد و روند رسیدگی به پرونده را طولانی تر کند تا شاید با پولی که فعلا در حساب باشگاه است، مشکلاتش را حل کند. صد البته بهترین کار همان است که معاون حقوقی استقلال می گوید؛ تا صدور رای قطعی، صبر کنیم و سپس امیدوار باشیم رای قطعی همراه قرارداد منتشر شود.بیشتر بخوانید:فرشید سمیعی: مشخص خواهد شد از پرونده استراماچونی با چه کیفیتی دفاع کردیم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نامه استراماچونی به استقلال کمک می کند، نامه استقلال به استراماچونی! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×