روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ابوالفضل جلالی قبل از نیم فصل به لیست استقلال برمی گردد؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ابوالفضل جلالی قبل از نیم فصل به لیست استقلال برمی گردد؟

اگر ابوالفضل جلالی تا قبل از پایان نیم فصل به مرز آمادگی برسد، آبی ها منعی برای اضافه کردن نام او به لیست ندارند.به گزارش طرفداری، ابوالفضل جلالی بازیکنی است که در روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات برای اینکه نام ژستد به لیست استقلال اضافه شود، نامش از لیست این تیم خارج شد اما در روز پایانی فصل نقل و انتقالات احمد موسوی رضایت داد قراردادش را با این باشگاه فسخ کند.با این شرایط چون قرارداد جلالی با استقلال پابرجا است، اگر او زودتر از نیم فصل به شرایط بازی برسد، آبی ها مشکلی برای اضافه کردن نامش به لیست نخواهند داشت.استقلال در 5 بازی اول خود از جعفر سلمانی به عنوان بال چپ استفاده کرده و جلالی با اضافه شدن به لیست آبی ها با او برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی رقابت خواهد کرد.بیشتر بخوانید:ابوالفضل جلالی قربانی فشردگی بازی های لیگ برترابوالفضل جلالی همچنان دور از تمرینات گروهی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ابوالفضل جلالی قبل از نیم فصل به لیست استقلال برمی گردد؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×