روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "علیرضا رضایی در مسیر وحید طالب لو؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علیرضا رضایی در مسیر وحید طالب لو؟

حضور علیرضا رضایی درون دروازه تیم فوتبال استقلال تهران در حالی که استقلال از حضور حسین حسینی و رشید مظاهری بهره می برد، ما را بی اختیار یاد حضور وحید طالب لو در ترکیب استقلال انداخت.به گزارش طرفداری، استقلال در سال 82 گلرهای بزرگی مثل هادی طباطبایی، پرویز برومند و مسعود قاسمی را داشت، در این میان پرویز برومند و هادی طباطبایی طی کمتر از 2 و 3 سال قبل دروازه بان های تیم ملی بودند.برومند در جام ملتهای 2000 گلر اصلی تیم ملی بود و هادی طباطبایی در میادینی مثل بازی دوستانه با آمریکا و دانمارک که با درخشش او را به لقب شیر کپنهاگ بدل کرد، برای تیم ملی درخشیده بود.اما بعد از افتی نه چندان بارز، در روز 8 آذرماه سال 82 استقلال در بازی با سپاهان ناگهان ریسک کرد و از وجود وحید طالب لو که آن زمان جوانی 20 ساله بود در ترکیب تیم خودش بهره برد و اتفاقا این جوان در مسابقات فوتبال لیگ درخشید و جایگاه خودش را به عنوان گلر اول استقلال حفظ کرد و سالها گلر اول استقلال باقی ماند و حتی برای تیم ملی فوتبال هم در بازیهای زیادی به میدان رفت.علیرضا رضایی، جوانی که از پیکان به استقلال آمده است نمودار نقش تاریخی طالب لو را برای استقلال ترسیم می کند و این بار کسی که او را به دروازه استقلال فرستاده است، شاگرد امیر قلعه نویی، فرهاد مجیدی بوده است.ارثیه تاریخی فرهاد مجیدی از سلف خود در استقلال جسارتی شایسته است، استقلال می تواند با علیرضا رضایی که در همان اولین حضورش برای استقلال از بهترین های هفته هم شد، تاریخ را تکرار کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علیرضا رضایی در مسیر وحید طالب لو؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×