روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ژاوی، بغداد بونجاح را در بارسلونا می خواهد/ ادعای اسپورت" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ژاوی، بغداد بونجاح را در بارسلونا می خواهد/ ادعای اسپورت

بغداد بونجاح قبلا زیر نظر ژاوی درخشیده و حالا سرمربی بارسلونا می خواهد در نیوکمپ با وی همکاری داشته باشد. به گزارش طرفداری، بارسلونا در خط حمله نه از لحاظ کیفی شرایط خوبی دارد و نه از لحاظ کمی. مارتین بریتویت، سرخیو آگوئرو، عثمان دمبله و آنسو فاتی در اکثر بازی های فصل غایب بوده اند و بار خط حمله روی دوش ممفیس دیپای و چند نوجوان افتاده است. با این اوصاف عجیب نیست که ژاوی به دنبال جذب مهاجم جدید باشد، پیش از این آرتور کابرال، آقای گل سوپرلیگ سوئیس توسط دکو به بارسلونا پیشنهاد شد اما به نظر می رسد که خود ژاوی در پی جذب مهاجمی است که پیش از این با او کار کرده؛ بنا به ادعای دیاریو اسپورت، ژاوی در پنجره نقل و انتقالات زمستان 2022 به دنبال جذب بغداد بونجاح، مهاجم 29 ساله السد قطر است. بغداد بونجاح یکی از شناخته شده ترین مهاجمان غیر اروپایی برای فوتبال دوستان ایرانی است. مهاجم الجزایری که سال های اوج فوتبالش را در تیم السد قطر گذرانده بارها برابر تیم های ایرانی به میدان رفته و مقابل استقلال و پرسپولیس سابقه گلزنی هم دارد. بونجاح در السد آمار عالی 159 گل و 44 پاس گل طی 153 بازی (آمار ترنسفرمارکت) را از خودش بر جای گذاشته و نیمی از این بازی ها را تحت هدایت ژاوی به میدان رفته است. آمار بونجاح زیر نظر ژاوی 62 گل و 25 پاس گل طی 75 مسابقه بوده که باز هم قابل توجه است. به تمام این ها عناوین آقای گلی در لیگ ستارگان قطر، جام باشگاه های جهان و لیگ قهرمانان آسیا را هم اضافه کنید. بونجاح در رده ملی هم درخشان بوده و 22 گل (طی 50 بازی) برای جنگجویان صحرا به ثمر رسانده است. او در جریان قهرمانی الجزایر در جام ملت های آفریفا 2019 نیز عضوی ثابت از ترکیب تیم جمال بلماضی بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ژاوی، بغداد بونجاح را در بارسلونا می خواهد/ ادعای اسپورت از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×