روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "صبحانه ورزشی 1400/9/1؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته / پایان سولسشر در منچستر یونایتد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صبحانه ورزشی 1400/9/1؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته / پایان سولسشر در منچستر یونایتد

در بخش صبحانه ورزشی، نگاهی داریم به مهم ترین اخباری که در روز گذشته منتشر شد.دردسر پرسپولیس برای پرداخت بدهی گابریل کالدرونگابریل کالدرون هنوز پول خود را به صورت تمام و کمال دریافت نکرده است.به گزارش طرفداری، با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس مدعی است مطالبات گابریل کالدرون را پرداخت کرده اما هنوز پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز نشده است. آن هم در حالی که طبق اعلام وکیل کالدرون، بخشی از مطالبات پرداخت شده و بخش دیگر هنوز در حساب مرد آرژانتینی ننشسته است.همین موضوع باعث شده اخباری پیرامون برگشت بقیه پول به حساب مبدا و واریز مجدد آن به حساب کالدرون مطرح شود. گویا بخش باقی مانده از بدهی کالدرون هنگام انتقال پول از ایران به خارج از کشور، دچار مشکل شده و این پول باید بار دیگر به حساب مبدا بازگردانده شود تا باشگاه پرسپولیس مجددا پول را از طریق دیگری به حساب این مربی آرژانتینی منتقل کند.مسئولان پرسپولیس امیدوارند این مشکل را طی چند روز آینده حل کنند تا کابوس پنجره بسته برای پرسپولیس به پایان برسد.پرطرفدارترین تیم های آسیا | پرسپولیس سوم، استقلال هفتماستقلال و پرسپولیس جزو ده تیم پرطرفدار قاره آسیا هستند.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، همیشه بحث پرطرفدارترین تیم فوتبال در آسیا محل چالش است و هر فردی بنا به علایق خودش تیم محبوبش را پرطرفدارترین تیم قاره کهن معرفی می کند.در همین رابطه آماری از پرطرفدارترین باشگاه های فوتبال آسیا بنا به دنبال کننده هایشان در فضای مجازی منتشر شده است.الهلال عربستان به دلیل فعالیت های مستمر کانون هوادارانش در کشورهای مختلف عربی بیشترین دنبال کننده را در فضای مجازی دارد. تیم سعودی با 14.6 میلیون دنبال کننده در کل فضای مجازی پرطرفدارترین تیم قاره کهن شناخته شد.استقلال و پرسپولیس همیشه جزو پرطرفدارترین تیم های آسیا بودند و هستند. در این رده بندی سرخ پوشان پایتخت با 5.5 میلیون دنبال کننده در رده سوم و استقلال با 3 میلیون دنبال کننده در رده هفتم ایستادند.ارزش لیگ فوتبال ایران اعلام شد؛ استقلال گران ترین تیماستقلال از دید سایت ترانسفر به عنوان با ارزش ترین تیم لیگ برتر معرفی شد.به گزارش طرفداری، با اتمام پنجره نقل و انتقالات تابستانی در لیگ برتر فوتبال کشورمان، سایت ترانسفر مارکت به معرفی ارزش لیگ برتر در فصل 20201-2022 پرداخته است.طبق اعلام این رسانه آماری، لیگ برتر فوتبال کشورمان در این فصل 108.98 میلیون یورو تخمین زده شده است. ارزشمندترین باشگاه کشورمان مثل سال گذشته، استقلال تهران است.با نگاه آماری، استقلال در فصل 2020-2021 لیگ ایران گران ترین تیم بود و در این فصل رشد تقریبا یک میلیون یورویی داشته و در این فصل هم گران ترین تیم شده است.رسمی؛ اوله گونار سولسشر از منچستریونایتد اخراج شدباشگاه منچستریونایتد رسما اوله گونار سولسشر را اخراج کرد.طرفداری | با اعلام وب سایت منچستریونایتد، اوله گونار سولسشر سرمربی نروژی شیاطین سرخ پس از شکست 4-1 مقابل واتفورد از هدایت این باشگاه برکنار شد. مایکل کریک، دستیار سولسشر به صورت موقت در بازی های آینده هدایت منچستریونایتد را برعهده خواهد داشت و باشگاه به دنبال استخدام یک سرمربی موقت تا پایان فصل خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صبحانه ورزشی 1400/9/1؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته / پایان سولسشر در منچستر یونایتد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×