روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سهیل مهدی: فقط دیدار پرسپولیس - نفت آبادان با حضور تماشاگر خواهد بود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سهیل مهدی: فقط دیدار پرسپولیس - نفت آبادان با حضور تماشاگر خواهد بود

با اعلام سهیل مهدی تمام بازی های هفته ششم لیگ بیست و یکم، غیر از بازی پرسپولیس - نفت آبادان بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.به گزارش طرفداری، سهیل مهدی درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه ها برای مسابقات هفته ششم لیگ برتر فوتبال به تسنیم گفت:دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان مثل دیدار استقلال - نساجی مازندران به صورت آزمایشی با تماشاگر برگزار می شود، به طوری که پنج درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی یعنی پنج هزار تماشاگر می توانند در ورزشگاه حضور داشته باشند. نتایج حاصل از این دو بازی درباره شیوه نامه رعایت پروتکل های بهداشتی منجر به تصمیم گیری برای حضور تماشاگران در بازی های آینده خواهد شد.مهدی در مورد اینکه آیا تماشاگران در بازی های شهرهای دیگر می توانند در ورزشگاه ها حضور یابند، گفت:متأسفانه این امکان وجود ندارد. وزارت بهداشت و درمان به همراه وزارت ورزش و جوانان در حال ارزیابی بهترین مدل برای استخراج چگونگی حضور تماشاگران در ورزشگاه ها هستند. هر چقدر تماشاگران همکاری کنند، زودتر این مدل راه می افتد. در بازی استقلال - نساجی مشکلاتی در عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی به وجود آمد که اگر در دیدار پرسپولیس - صنعت نفت نیز تکرار شود، نمی توانیم فضا را در اختیار باشگاه ها قرار دهیم تا از حمایت هواداران خود برخوردار شوند.مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سؤال که سازمان لیگ چه امکاناتی را برای هواداران در نظر خواهد گرفت، تصریح کرد:برای دیدار این هفته پرسپولیس - صنعت نفت روی سکوها ضربدر گذاشته شده و علامت گذاری می شود. راهنمایی نیز روی سکوها صورت می گیرد تا مشکلات به حداقل برسد. البته این خود تماشاگران هستند که باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سهیل مهدی: فقط دیدار پرسپولیس - نفت آبادان با حضور تماشاگر خواهد بود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×