روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "خداداد افشاریان: علیرضا فغانی دربی را سوت نمی‌ زند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خداداد افشاریان: علیرضا فغانی دربی را سوت نمی‌ زند

علیرضا فغانی داور دربی نود و هفتم نیست.به گزارش طرفداریس، بازی تیم های استقلال و پرسپولیس از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر در حالی قرار است شنبه ۱۳ آذر برگزار شود که برخی اخبار طی روز های گذشته حکایت از آن داشت که قرار است دوباره علیرضا فغانی قضاوت این دیدار حساس را عهده دار شود.این در حالی است که خداداد افشاریان در گفتگویی کوتاه با میزان این موضوع را رد کرده و گفت:فغانی دربی را سوت نمی زند.افشاریان درباره اینکه چه زمانی داور دیدار استقلال و پرسپولیس مشخص خواهد شد گفت:با نزدیک شدن به زمان این مسابقه درباره داور دربی با توجه به جمیع جهات بهترین تصمیم را خواهیم گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خداداد افشاریان: علیرضا فغانی دربی را سوت نمی‌ زند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×