روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نوید عاشوری به بازی با استقلال می رسد؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نوید عاشوری به بازی با استقلال می رسد؟

ممکن است نوید عاشوری به بازی با استقلال برسد.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، نوید عاشوری، هافبک تیم فوتبال گل گهر امروز به اردوی این تیم در سیرجان اضافه خواهد شد. نوید عاشوری که پس از بازی هفته گذشته مقابل نفت آبادان دچار مصدومیتی جزیی شد، مدتی را به صورت انفرادی تمرین کرد و در تمرینات گروهی حضور نداشت. به همین خاطر این بازیکن روز گذشته نیز همراه تیم راهی سیرجان نشد تا در تهران به فیزیوتراپی و روند درمانی خودش ادامه بدهد.با این حال، عاشوری امروز به سیرجان می رود تا به اردوی تیم اضافه شود. با وجود این شرایط باید دید آیا این بازیکن تا روز چهارشنبه برای مصاف با استقلال به مرز آمادگی می رسد تا کادرفنی در این بازی از او استفاده کند یا خیر.دیدار دو تیم گل گهر و استقلال در چارچوب هفته ششم لیگ برتر روز چهارشنبه و از ساعت 16 آغاز خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نوید عاشوری به بازی با استقلال می رسد؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×