روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "وریا غفوری به ترکیب اصلی بر می گردد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وریا غفوری به ترکیب اصلی بر می گردد

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، وریا غفوری در بازی با گل گهر دوباره به ترکیب آبی ها اضافه خواهد شد.به گزارش طرفداری، وریا غفوری به دلیل آنچه سرماخوردگی خوانده شد بازی با نساجی را از روی نیمکت تماشا کرد تا یامگا یک خط عقب تر و در پست بال راست بازی کند. با این حال عملکرد ضعیف یامگا باعث شد در دقیقه 54 وریا غفوری وارد زمین شود تا بازیکن فرانسوی به سمت راست خط حمله آبی ها برود.حالا از استقلال خبر می رسد در بازی با نساجی وریا غفوری دوباره به ترکیب آبی ها برخواهد گشت تا سمت راست آبی ها را تقویت کند.وریا غفوری چند سالی است که کاپیتان اول استقلال است و فعلا جای او در ترکیب ثابت آبی ها دست نخورده باقی خواهد ماند.بیشتر بخوانید:فرهاد مجیدی اشتباهش را با تعویض جبران کرد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وریا غفوری به ترکیب اصلی بر می گردد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×