روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نارضایتی استقلالی ها از کیفیت چمن آرارات" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نارضایتی استقلالی ها از کیفیت چمن آرارات

کیفیت زمین چمن آرارات باعث نارضایتی بازیکنان و کادرفنی این تیم شده است.به گزارش طرفداری، مدیران استقلال بعد از مدتی بررسی و جواب منفی شنیدن از برخی استادیوم های تهران، زمین آرارات را برای برگزاری تمرینات خود انتخاب کردند.با این حال پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد چمن این استادیوم کیفیت چندان مناسبی ندارد و این موضوعی است که باعث نارضایتی کادرفنی و بازیکنان استقلال شده است.مدیران استقلال در حال حاضر مشغول بازسازی چمن کمپ حجازی هستند و به همین دلیل بازیکنان و کادرفنی این تیم امیدوار هستند هرچه زودتر بتوانند تمرینات شان را به مجموعه اختصاصی باشگاه منتقل کنند. استقلال سال ها است از نظر زمین تمرین با مشکل روبرو است ولی مصطفی آجورلو در شروع کارش تلاش کرده این مشکل را ریشه ای حل کند.بیشتر بخوانید:حفظ چمن آرارات به سبک باشگاه استقلال / عکس

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نارضایتی استقلالی ها از کیفیت چمن آرارات از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×