روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس باز هم سه دفاعه بازی می کند؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس باز هم سه دفاعه بازی می کند؟

شیوه بازی پرسپولیس در بازی روز چهارشنبه نامشخص است.به گزارش طرفداری، اگرچه یحیی گل محمدی از سیستم سه دفاعه استقبال کرده و در بازی قبلی نیز مقابل مس رفسنجان با همین آرایش پا به میدان گذاشت اما مشخص نیست در بازی پیش رو نیز از این آرایش بهره می برد یا با توجه به در پیش بودن دربی و چند بازی خانگی به سیستم 4 دفاعه باز خواهد گشت.به هر روی پرسپولیس طبق قرعه باید در هفته هشتم لیگ به مصاف استقلال برود و بی تردید یحیی به دو بازی آینده اش به عنوان بازی هایی برای پیدا کردن شرایط مناسب در دربی 97 نگاه خواهد کرد. از این رو باید دید او به دفاع 4 نفره برمی گردد یا همچون فرهاد مجیدی تصمیم دارد با سیستم دفاع سه نفره به استقبال دربی برود.البته پرسپولیس این قابلیت را دارد تا در صورت ناکامی در طول هر بازی به آرایش دیگری تغییر سیستم دهد.بیشتر بخوانید:بازیکنان چند پسته پرسپولیس و خیال راحت یحیی گل محمدی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس باز هم سه دفاعه بازی می کند؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×