روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "صادق درودگر: در تبلیغات محیطی با استقلال و پرسپولیس 50-50 شریک هستیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صادق درودگر: در تبلیغات محیطی با استقلال و پرسپولیس 50-50 شریک هستیم

صادق درودگر عضو کمیته بازاریابی و هیات رییسه سازمان لیگ می گوید این سازمان با استقلال و پرسپولیس بر سر تبلیغات محیطی شراکت 50-50 دارد. به گزارش طرفداری، صادق درودگر در مورد اینکه گفته می شود سازمان لیگ با یک اپراتور تلفن همراه قرارداد امضا کرده و قرار نیست تبلیغات به باشگاه داده شود به طرفداری گفت:ما با خیلی از شرکت ها قرارداد داریم و این مساله به واگذاری تبلیغات به باشگاه ها مربوط نمی شود. طبق توافقات قبلی قرار بود 50 درصد از تبلیغات محیطی در میزبانی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اختیارشان باشد، البته در صورت ارائه ضمانت نامه بانکی و بعد از انجام تشریفات لازم. 50 درصد از تبلیغات محیطی هم در اختیار سازمان لیگ است که درآمد آن برای سایر باشگاه ها است و قرار است ما روی بخش خودمان کار کنیم.او در مورد ضرر 5 میلیاردی باشگاه ها به خاطر استقلال هم گفت:ما قراردادی با توجه به ظرفیت سهامداران بستیم که درآمد تبلیغات به همه باشگاه ها برسد اما باشگاه استقلال در بازی با نساجی بخشی از تبلیغات را در اختیار داشت که متاسفانه توافق ما از بین رفت و این به ضرر تمام باشگاه ها تمام شد.بیشتر بخوانید:سرخابی ها چند میلیارد در ماجرای تبلیغات محیطی ضرر کردند؟صادق درودگر: استقلال به تمام باشگاه ها ۵ میلیارد ضرر زد! / کار آجورلو قشنگ نبود

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صادق درودگر: در تبلیغات محیطی با استقلال و پرسپولیس 50-50 شریک هستیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×