روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "علی اصغر کلانتری: ماندن در لیگ؟ می خواهیم به رده های بالا برسیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علی اصغر کلانتری: ماندن در لیگ؟ می خواهیم به رده های بالا برسیم

علی اصغر کلانتری امیدوار است تیمش عملکرد موفقی در رقابت های لیگ برتر داشته باشد.به گزارش طرفداری، علی اصغر کلانتری درباره نتایج تیمش به ایسنا گفت:درست است اکثرا توقع دارند تیم ما در لیگ بماند اما مجموعه ما اگر بخواهد موفق باشد، باید فراتر از این ها فکر کنیم. باید تلاش کنیم تا بتوانیم در جدول رو به جلو حرکت کنیم و به رده بالاتر برسیم. بعد از سی، چهل سال کار در فوتبال می دانیم چگونه صحبت کنیم که تیم در شرایط خوبی قرار بگیرد و بتواند نتایج خوبی کسب کند. برخی ها می گویند فجر برای ماندن تلاش می کند اما باید بگویم که اصلا اینگونه نیست و برای بهتر شدن تلاش می کنیم.او ادامه داد:بالاخره یک روز بد و یک روز خوب داریم و کار سخت است اما از عهده این تیم برمی آییم و می توانیم نتایج خوبی کسب کنیم. لیگ همین است هر سال شگفتی هایی در آن دیده می شود. ذوب آهن نسبت به سال قبل تغییر کرده و استقلال، پرسپولیس و سپاهان هم در ادامه خودشان را پیدا می کنند. حتی گل گهر و مس رفسنجان هم تیم شان را به شکلی بستند که در آسیا هم می توانند موفق باشند. تیم هایی در لیگ ما هستند که می توانند هزینه خوب کنند و امکانات و زیرساخت هایشان خوب و با کیفیت است که این ها خیلی به آن ها کمک کنند.سرمربی فجرسپاسی با بیان این که امیدوارم فجر هم روزی در مسیری حرکت کنند که از نظر امکاناتی به شرایط خوبی برسد، گفت:باید در مسیری حرکت کنیم که برای ارتقای جوانان کشور و استانمان قدم برداریم. مطمئن باشید اگر تیم ما به لیگ برتر نمی آمد تا ۳۰ سال دیگر کسی کاری به ورزشگاه پارس و حافظیه نداشت. تا این اندازه فوتبال شیراز نزول کرده بود که زمین پر قدمت حافظیه تا چند ماه پیش، زمین خاکی شده بود و مدرسه فوتبال ها در آن تمرین می کردند. باز هم خداراشکر که مسئولان تکان خوردند و دارند پیگیری می کنند.او با بیان این که از چمن ورزشگاه حافظیه ایراد گرفته می شود، گفت:درست می گویند و بازی روی این چمن سخت است. ما هم در اینگونه از زمین ها اذیت می شویم چون بازی تیم ما هم بیشتر روی زمین است. امیدوارم تا دو، سه ماه دیگر زمین ورزشگاه پارس درست شود و برویم در آن ورزشگاه بازی کنیم.کلانتری درباره حضور هواداران در ورزشگاه ها گفت:ما این همه هوادار داریم که پشت درمانده اند. چند سال منتظر ماندند که تیمشان به لیگ برتر بیاید اما اکنون نمی توانند در ورزشگاه حاضر شوند و راه درستی نیست این که به صورت آزمایشی فقط هواداران برای پرسپولیس و استقلال به ورزشگاه می روند. شهرستانی ها هم می تواند به صورت آزمایشی از هوادارانشان بهره ببرند. در شیراز یا شهرستان های دیگر هم می شود آزمایشی هواداران را به ورزشگاه فرستاد. این روشی که دنبال می شود درست نیست.او در پایان درباره مسیر تیمش در ادامه لیگ برتر گفت:راه سخت است و امتیازاتی هم که تا امروز کسب کردیم، راحت به دست نیامده است. ما همین الان هم چند مصدوم داریم چون بچه هایمان پرتلاش و با تمام وجود کار می کنند. باید در این راه سخت جلو می رویم و قول می دهیم تا آخرین لحظه دست از تلاش برنداریم. برد و باخت و جزئیاتش دست خداست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علی اصغر کلانتری: ماندن در لیگ؟ می خواهیم به رده های بالا برسیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×