روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سهیل مهدی: وزارت بهداشت و وزارت کشور در مورد حضور دائمی هواداران تصمیم می گیرند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سهیل مهدی: وزارت بهداشت و وزارت کشور در مورد حضور دائمی هواداران تصمیم می گیرند

سهیل مهدی، رییس کمیته برگزار مسابقات لیگ می گوید بعد از بازی پرسپولیس برابر نفت آبادان تکلیف حضور هواداران در استادیوم ها مشخص می شود.به گزارش طرفداری، سهیل مهدی در این باره به طرفداری گفت:قرار نیست برای 2 تیم استقلال و پرسپولیس تبعیضی قائل شویم. این یک طرح آزمایشی است و چون زیر ساخت های لازم بلیت فروشی فراهم بود و البته به دلیل مرکزیت تهران تصمیم گرفتیم برای 2 بازی به صورت آزمایشی این طرح را اجرا کنیم.او در پاسخ به این سوال که چه زمانی بازی ها با حضور تماشاگران برگزار می شود گفت:بعد از بازی پرسپولس برابر نفت آبادان طرح آزمایشی حضور هواداران متوقف می شود و اجازه بدهید این بازی تمام شود. بعد از آن وزارت بهداشت و وزارت کشور باید مجوز حضور هواداران را صادر کنند و در این صورت حضور هواداران دائمی خواهد شد.بیشتر بخوانید:پرسپولیس - نفت آبادان؛ آخرین حضور آزمایشی هواداران در استادیوم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سهیل مهدی: وزارت بهداشت و وزارت کشور در مورد حضور دائمی هواداران تصمیم می گیرند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×