روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تایید مدیریت پرسپولیس از سوی وزارت ورزش" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تایید مدیریت پرسپولیس از سوی وزارت ورزش

تمجید معاون وزیر ورزش از شرایط عجیب و غریب این روزهای پرسپولیس اهالی فوتبال را متعجب کرده است.به گزارش طرفداری، در حالی که پرسپولیس همچنان از سوی فیفا محروم است و حق جذب بازیکن ندارد و هنوز کارگزارش مشخص نیست و بدون مدیرعامل به کار خود ادامه می دهد و در جدول لیگ هم در رتبه های میانی قرار دارد و هواداران پرسپولیس به شدت از وضعیت موجود ناراضی هستند، معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش در مصاحبه ای روند پرسپولیس را منسجم تلقی کرده است.علی نژاد روز گذشته گفته بود:انسجام خوبی را در استقلال و پرسپولیس شاهد هستیم.این تایید عجیب و غریب نوع مدیریت صدری نشان از تعامل کامل وزارت با سرپرست فعلی باشگاه داشته و نشان می دهد انتخاب نشدن مدیرعامل و اعضای هیات مدیره کاملا با هماهنگی صدری و سجادی بوده است.تمام این مسائل مشخص می کند وزارت ورزش از روند مدیریتی پرسپولیس راضی بوده است و حالا باید دید صدری به کارش در پرسپولیس ادامه خواهد داد یا نه؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تایید مدیریت پرسپولیس از سوی وزارت ورزش از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×