روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رویارویی یحیی گل محمدی با مربیان استقلالی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رویارویی یحیی گل محمدی با مربیان استقلالی

یحیی و پرسپولیس چهار بازی متوالی مقابل مربیان استقلالی برگزار خواهند کرد.به گزارش طرفداری، بخش زیادی از مسیر قهرمانی پرسپولیس در چند دیدار آینده این تیم قرار دارد و اگر گل محمدی بتواند در بازی های آینده تیمش را درست راهنمایی کند، نه تنها به جمع بالانشین ها برمی گردد بلکه می تواند باز هم با رسیدن به صدرجدول پرسپولیس را به جدی ترین مدعی کسب جام تبدیل کند. به هر روی قرعه مناسب پرسپولیس و بازی های خانگی پیاپی این تیم در تهران بی تردید مهم ترین فاکتور امیدواری هواداران پرسپولیس محسوب می شود.اما نکته ای که در این میان جالب به نظر می رسد تقابل گل محمدی با مربیان استقلالی در 4 بازی پیاپی است. به گونه ای که پرسپولیس از هفته ششم تا نهم 4 بازی پیاپی را با 4 مربی استقلالی خواهد داشت.اولین رویارویی چهارشنبه همین هفته انجام می گیرد. نفت آبادان که در سه هفت ابتدایی عملا سرمربی نداشت، سه شکست متوالی کسب کرد تا به نوعی دچار بحرانی ناخواسته شود اما با برگشت علیرضا منصوریان این تیم وضعیت بهتری پیدا کرده و صاحب یک پیروزی و یک تساوی شده است. به تمام این ها انگیزه های همیشگی منصوریان را در تقابل هایی که با پرسپولیس دارد اضافه کنید تا مشخص شود بازی سنگینی روز چهارشنبه در انتظار سرخ ها خواهد بود.رویارویی دوم گل محمدی و مربیان استقلالی به تقابل با فراز کمالوند مربوط می شود که فصل قبل برای چند هفته به عنوان دستیار روی نیمکت استقلال نشست. اگرچه وضعیت کمالوند در نفت مسجد سلیمان شرایط خوبی نیست اما بی تردید انگیزه های او و شاگردانش در تقابل با پرسپولیس را نباید نادیده گرفت.سومین رویارویی پیاپی با مربیان استقلالی بی شک سنگین ترین و حساس ترین دیدار خواهد بود. جایی که یحیی باید در هفته هشتم تیمش را مهیای دربی بزرگ و حیثیتی پایتخت کند. گفتنی است یحیی در پرسپولیس دو بار در ضربات پنالتی به مجیدی باخته و در لیگ برتر یک مساوی 2-2 و یک برد یک گله مقابل این مربی دارد.آخرین تقابل با مربیان استقلالی نیز به هفته نهم برمی گردد. جایی که پرسپولیس گل محمدی باید به مصاف هوادار و رضا عنایتی می رود.حالا باید منتظر بود و دید گل محمدی چه عملکردی مقابل مربیان استقلالی خواهد داشت و با پیروزی در این بازی ها می تواند به کورس قهرمانی برگردد یا نه؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رویارویی یحیی گل محمدی با مربیان استقلالی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×