روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "دعوای ضمانت بانکی بالا گرفت/ تقلب تراکتور از روی دست استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دعوای ضمانت بانکی بالا گرفت/ تقلب تراکتور از روی دست استقلال

به نظر می رسد عدم ارائه ضمانت بانکی از سوی باشگاه استقلال باعث شد باشگاه تراکتور هم نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و از ارائه ضمانت بانکی سرباز بزند.به گزارش طرفداری و به نقل از میزان، باشگاه های فوتبال لیگ برتری باید برای استفاده از مربیان و بازیکنان خارجی ضمانت بانکی پرداخت کنند، اما ظاهراً این موضوع در لیگ ما برای همه باشگاه ها امکان پذیر نیست و برخی باشگاه های دیگر نیز پیرو دیگر باشگاه ها از این کار سرباز می زنند.به نظر می رسد باشگاه نفت مسجدسلیمان برای این که این ضمانت را اجرایی کند نوشته ای ارائه کرده که کرار جاسم تمام پول خود را گرفته و شکایتی ندارد. از طرفی گفته می شود باشگاه استقلال نیز مدعی شده، چون حسابش مسدود است قادر به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست. از این رو فقط تعهدی در این خصوص به سازمان لیگ سپرده است.باشگاه تراکتور هم در همین راستا و به دلیل این که برخی باشگاه ها مخصوصا باشگاه استقلال ضمانت بانکی ندادند به همان شیوه عمل کرده و قصد دارند با تعهدی کتبی با امضا رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل به سازمان لیگ فقط تضمین پرداخت بدهد و نه ضمانت بانکی. به این ترتیب تراکتوری ها مدعی هستند طبق قراردادی که امضا کردند تا امروز ۶۰ درصد از مطالبات دو مربی خارجی خود را تا آخرین ساعات امروز (دوشنبه) پرداخت می کند.گویا این داستان ضمانت بانکی به کلافی سردرگم در لیگ برتر تبدیل شده و بعید است سازمان لیگ بتواند باشگاه ها را با توجه به مشکلات موجود به این کار مجاب کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دعوای ضمانت بانکی بالا گرفت/ تقلب تراکتور از روی دست استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×