روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چقدر از پول ترانسفر قائدی در حساب استقلال است؟/ گزارش رسانه داخلی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چقدر از پول ترانسفر قائدی در حساب استقلال است؟/ گزارش رسانه داخلی

یک خبرگزاری داخلی درباره پول ترانسفر مهدی قائدی، گزارشی تهیه کرده است.به گزارش طرفداری و به نقل از ایسنا، دقیقا سه ماه پیش بود که مهدی قائدی بازیکن تیم فوتبال استقلال با عقد قراردادی پنج ساله رسما به تیم شباب الاهلی امارات پیوست. این انتقال در حالی صورت گرفت که باشگاه استقلال در ابتدای کار تمایل چندانی به فروش قائدی نداشت اما با وجود پیشنهادات مختلفی که مطرح شد، در نهایت مدیران وقت استقلال راضی به فروش قائدی شدند.یکی از مسائلی که همیشه میان طرفداران استقلال، مبهم بوده، مقدار مبلغ باقی مانده پول ترانسفر قائدی به باشگاه اماراتی است. احمد مددی، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در یک گفتگوی تلویزیونی در خصوص هزینه های انجام شده با پول ترانسفر مهدی قائدی گفت:رقم رضایت نامه انتقال مهدی قائدی یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار بود و مبلغی بابت انتقال بعدی او لحاظ می شود و یکسری آپشن های دیگری هم دارد. ما بخشی از هزینه های اردوی دوبی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را با پول انتقال قائدی پرداختیم و بخش دیگری از پول را از محل پولی که در AFC داشتیم، تامین کردیم. ما با این پول ۳۰ درصد از پول گابریل پین را دادیم و آقای امیری ۱۲۰ هزار دلار را برگرداندند. ما همچنین با این پول قبل از بازی الهلال، بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کردیم که آن هم با پول قائدی انجام شد.طبق پیگیری های انجام شده، تا پایان دوره مدیریت قبلی در باشگاه استقلال از پول ترانسفر مهدی قائدی، مبلغی نزدیک ۹۷۰ هزار دلار توسط مدیریت قبلی باشگاه استقلال هزینه شده است. نکته قابل توجه این مساله این است که باقی مانده مبلغ ترانسفر قائدی در حساب کنسولگری امارات مانده بود و باشگاه استقلال به آن دسترسی نداشت اما با پیگیری های انجام شده، این پول در نهایت به حساب باشگاه نشسته است.در حال حاضر چیزی حدود ۸۳۰ هزار دلار از پول ترانسفر مهدی قائدی برای باشگاه استقلال باقی مانده و این احتمال وجود دارد که مدیران باشگاه این پول را برای مطالبات آندره آ استراماچونی کنار گذاشته باشند تا بتوانند این پرونده را با موفقیت پشت سر بگذارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چقدر از پول ترانسفر قائدی در حساب استقلال است؟/ گزارش رسانه داخلی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×