روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نوری فر: سیگار کشیدن عوامل صدا و سیما یادمان نرفته!/ به هواداران ما هتک حرمت شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نوری فر: سیگار کشیدن عوامل صدا و سیما یادمان نرفته!/ به هواداران ما هتک حرمت شد

محمد نوری فر معاون ارتباطات باشگاه استقلال به آیتم برنامه فوتبال برتر درباره سیگار کشیدن چند هوادار استقلال در ورزشگاه آزادی، واکنش نشان داد.به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، متن محمدنوری فر در رابطه با آیتم برنامه فوتبال برتر را می خوانید:متأسفانه در برنامه فوتبال برتر مورخ دوشنبه اول آذر آیتمی درباره مصرف دخانیات در روز مسابقه استقلال با نساجی مازندران پخش شد که مصداق هتک حرمت و حیثیت اشخاص تلقی می شود.نکته ای که بیش از هر چیز تلخ و ناراحت کننده به نظر آمد، تصویربرداری پنهانی از چند هوادار نوجوان و جوان تیم استقلال در حال استعمال دخانیات بود که می تواند عواقب نگران کننده و پیش بینی ناپذیری برای این افراد به همراه داشته باشد.بی تردید مصرف دخانیات در محیط ورزشگاه ها پسندیده نیست و باید با فرهنگ سازی نسبت به اصلاح روند اقدام نمود اما شیوه پرداختن برنامه فوتبال برتر به موضوع به نحوی که مسأله را مختص به یک باشگاه می کند، علاوه بر اینکه به حیثیت اشخاص ضربه می زند، شیوه ای غیرسازنده در مواجهه با مسأله است که حیثیت و حرمت افراد را نادیده می گیرد. حداقل انتظار از برنامه مذکور جبران این خطا و اصلاح این روند است. این رویکرد برنامه فوتبال برتر در حالیست که فراموش نمی کنیم، دو سال قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل سیگار کشیدن عوامل صدا و سیما در راهروهای ورزشگاه آزادی؛ فدراسیون فوتبال را به مبلغ ۳۰۰۰ دلار جریمه کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نوری فر: سیگار کشیدن عوامل صدا و سیما یادمان نرفته!/ به هواداران ما هتک حرمت شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×