روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "هوادار - آلومینیوم؛ رسول خطیبی و تیمش به دنبال حفظ صدر / پیش بازی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هوادار - آلومینیوم؛ رسول خطیبی و تیمش به دنبال حفظ صدر / پیش بازی

هوادار تهران و آلومینیوم اراک در هفته ششم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم می روند.اطلاعات بازیتورنمنت: لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارس؛ هفته ششمبازی: هوادار تهران - آلومینیوم اراکتاریخ و ساعت: چهارشنبه 3 آذر 1400 ساعت 15مکان: کرج - ورزشگاه انقلابداوران: بیژن حیدری- علی میرزابیگی- حمیدرضا افشون- ایمان کهیشپیش بازیدو تیم هوادار تهران و آلومینیوم اراک در حالی به مصاف هم می روند که شرایط دو تیم در 5 هفته گذشته لیگ برتر کاملا متفاوت بوده است. هواداری ها که برای اولین باز به لیگ برتر صعود کرده اند، شروع خوبی نداشته اند و در قعر جدول هستند و در آن سوی آلومینیوم اراک به نوعی پدیده این چند هفته بوده است و فعلا صدرنشین لیگ برتر است.هوادار تهران که رضا عنایتی را روی نیمکت خود می بیند، در بازی اول 1 بر 0 برابر استقلال شکست خوردند. آن ها در دومین بازی خود به مصاف پیکان رفتند که این بازی را با نتیجه 2 بر 0 باختند. شاگردان عنایتی در سومین بازی با نتیجه 1 بر 0 مغلوب سپاهان شدند اما در چهارمین بازی بالاخره به اولین برد خود رسیدند و 2 بر 0 تیم بحران زده پدیده مشهد را از پیش روی برداشتند. در آخرین بازی نیز هوادار برابر فولاد جواد نکونام 1 بر 0 شکست خورد.شاگردان رضا عنایتی هم اکنون پس از پنج هفته، 4 بار شکست خوردند، 1 بار پیروز شدند، 2 گل زدند، 5 گل خوردند تا با 3 امتیاز در رده یکی مانده به آخر جدول قرار بگیرند. هوادار برای اینکه از بحران ابتدای فصل فرار کنند، نیاز دارند در ورزشگاه خانگی از تیم صدرنشین لیگ امتیاز بگیرند.البته ورزشگاه اصلی هوادار در این فصل، استادیوم شهدای شهر قدس خواهد بود اما به دلیل محرومیت، سه بازی ابتدایی فصل را در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می کنند.هوادار در این فصل با اینکه نتایج خوبی نگرفته است اما برابر دو تیم قدرتمند سپاهان و استقلال به سختی با نتیجه 1 بر 0 شکست خورد و حسابی این دو تیم مدعی را اذیت کرد.در آن سوی میدان، آلومینیوم اراک عملکرد فوق العاده ای داشته است. رسول خطیبی در بازگشت دوباره خود به اراک نتایج خوبی را با این تیم گرفته است. آن ها در هفته نخست برابر پدیده مشهد بدون گل متوقف شدند تا تک امتیاز مشهدی ها را تقدیم شان کنند. در هفته دوم آلومینیوم 3 بر 0 فولاد خوزستان را شکست داد و در هفته سوم نیز به یک پیروزی بزرگ دست یافت و 1 بر 0 پرسپولیس را شکست داد. آلومینیوم در هفته چهارم برابر مس رفسنجان بدون گل متوقف شد و در هفته پنجم نیز 2 بر 1 نفت مسجد سلیمان را شکست داد.شاگردان رسول خطیبی هم اکنون با 3 برد و 2 تساوی، 6 گل زده و تنها 1 گل خورده با کسب 11 امتیاز بالاتر از استقلال با تفاضل گل بهتر در صدر جدول جای دارد. باید دید که آن ها موفق می شوند صدرنشینی خود را حفظ کنند یا خیر.تقابل های گذشته دو تیموضعیت دو تیم در جدول

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هوادار - آلومینیوم؛ رسول خطیبی و تیمش به دنبال حفظ صدر / پیش بازی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×