روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "زبیر نیک نفس و آرمان رمضانی به لیست استقلال برگشتند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

زبیر نیک نفس و آرمان رمضانی به لیست استقلال برگشتند

زبیر نیک نفس و آرمان رمضانی این شانس را دارند تا برابر گل گهر دقایقی بازی کنند.به گزارش طرفداری، وقتی لیست بازی استقلال برابر نساجی اعلام شد، زبیر نیک نفس و آرمان رمضانی مهمترین بازیکنانی بودند که نام شان دیده نمی شد اما این دو بازیکن به سیرجان سفر خواهند کرد و در بازی با گل گهر در لیست استقلال حضور خواهند داشت.در این بین با توجه به اینکه استقلال در بازی های اخیر در مرکز زمین مشکلاتی داشته است، احتمال اینکه نیک نفس در ترکیب ثابت آبی ها به میدان برود وجود دارد.همچنین بازیکنانی مثل رابط و آزادی که تاحالا فرصت بازی کردن پیدا نکرده اند این فرصت را دارند تا برابر گل گهر به میدان بروند.لیست استقلال برای بازی با گل گهر به شرح زیر است:لیست استقلال برای بازی با گل گهر

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " زبیر نیک نفس و آرمان رمضانی به لیست استقلال برگشتند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×