روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نساجی - پیکان؛ نبرد الهامی و حسینی در ساری / پیش بازی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نساجی - پیکان؛ نبرد الهامی و حسینی در ساری / پیش بازی

در چارچوب رقابت های هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشور تیم های نساجی مازندران و پیکان به مصاف هم می روند.اطلاعات بازیهفته ششم مسابقات لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارسبازی: نساجی - پیکانتاریخ و زمان: چهارشنبه 3 آذر 1400 ساعت 15:00مکان: ساری - ورزشگاه شهداداوران: عبدالنبی پورخلف - محمد عطایی - مهدی شفیعی - علی بای / ناظر: حاتم بک پوروضعیت دو تیمتیم فوتبال نساجی مازندران در حال حاضر با 5 امتیاز در جایگاه یازدهم جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد. ساکت الهامی و شاگردانش این فصل را خیلی خوب شروع نکرده اند و از 5 بازی لیگ برتری تنها 5 امتیاز دارند. آنها در 5 بازی خود یک پیروزی، دو تساوی و دو شکست را به ثبت رسانده اند. نبرد آخر آنها در لیگ برتر به بازی با استقلال برمی گردد جایی که آنها در یک بازی مشکل به مصاف استقلال و فرهاد مجیدی رفتند و یک امتیاز را از آن بازی بدست آوردند. حال آنها در ساری به دنبال کسب یک برد خانگی هستند تا وضعیت خود در جدول رده بندی را بهبود ببخشند.در سوی مقابل تیم پیکان قرار دارد. پیکان برعکس تیم نساجی این فصل از بازی های لیگ را به بهترین نحو ممکن آغاز کرده است. مجتبی حسینی با حضور در پیکان این تیم را دچار تحول کرده است و خودروسازان در حال حاضر با ده امتیاز در رتبه چهارم جدول رده بندی قرار دارند و با تیم صدر جدولی آلومینیوم اراک تنها یک امتیاز فاصله دارند. پیکان در آخرین بازی لیگ برتری خود در ورزشگاه انقلاب برابر فجرسپاسی شکست خورد و همین مسئله به حسینی و شاگردانش این انگیزه را می دهد تا در بازی با نساجی فقط و فقط در پی کسب پیروزی و گرفتن سه امتیاز برای رسیدن به صدر جدول باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نساجی - پیکان؛ نبرد الهامی و حسینی در ساری / پیش بازی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×