روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی برای اولین بار به خانه امیر قلعه نویی می رود!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی برای اولین بار به خانه امیر قلعه نویی می رود!

فرهاد مجیدی فردا برای اولین بار خارج از تهران با تیم تحت هدایت امیر قلعه نویی بازی می کند.به گزارش طرفداری، فرهاد مجیدی تاکنون 4 بار با تیم های تحت هدایت امیرقلعه نویی روبرو شده که 2 بازی در لیگ بوده و 2 بازی در جام حذفی، هر 4 بازی در تهران بوده است و در هر 4 بازی هم سرمربی استقلال موفق به کسب پیروزی شده است.جالب است بدانید در بازی برگشت لیگ نوزدهم قلعه نویی به دلیل بیماری روی نیمکت سپاهان حضور نداشت و در بازی جام حذفی همان سال هم هم بین دو نیمه از زمین اخراج شد.حالا قلعه نویی فردا به دلیل محرومیت نمی تواند روی نیمکت گل گهر بنشیند و فرهاد مجیدی امیدوار است در اولین بازی بیرون از خانه برابر سرمربی سابق خود بتواند استقلال را برنده از زمین بازی خارج کند. بیشتر بخوانید:رشید مظاهری دوباره از لیست استقلال خط خورد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی برای اولین بار به خانه امیر قلعه نویی می رود! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×