روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سرآسیایی: بازی تیم های قلعه نویی‌ با استقلال همیشه جذاب بوده است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرآسیایی: بازی تیم های قلعه نویی‌ با استقلال همیشه جذاب بوده است

مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان می گوید هر زمان تیم های قلعه نویی و استقلال بازی داشته اند بازی جذاب و پر از مسائل فنی رقم خورده است.به گزارش طرفداری، مجتبی سرآسیایی در نشست خبری پیش از دیدار گل گهر سیرجان و استقلال اظهار داشت:به تیم خوب و بزرگ استقلال خوش آمد می گویم. تمهیدات لازم انجام شده و اشراف داریم که با چه تیمی بازی داریم. یک تیم پرمهره، فنی و دارای مدیریت قوی حریف فردای ما است. تمرینات ما زیر نظر آقای قلعه نویی طراحی شده و هر زمان تیم های قلعه نویی و استقلال بازی داشته اند بازی جذاب و پر از مسائل فنی رقم خورده است.وی افزود:انتظار داریم فردا یک بازی فنی و خوب مقابل استقلال داشته باشیم. آرزو می کنیم فردا برنده بازی داوران خوب مسابقه باشند و عدالت لازم در این دیدار حاکم باشد. قطعا داوران با کیفیت و با شخصیتی داریم و برای ارتقای سطح داوری کشور و کم شدن اشتباهات باید به سمت تکنولوژی روز برویم. همه جای دنیا از VAR استفاده می کنند ولی ما همچنان از سیستم رادیویی محروم هستیم. امیدوارم فوتبال ما دیگر این مشکلات کوچک را نداشته باشد.مربی تیم فوتبال گل گهر در خصوص اریک باگناما بازیکن خارجی این تیم گفت:اریک بازیکن جوانی است که برای درک فوتبال گل گهر و ایران نیاز به زمان دارد. در گذشته همیشه آقای قلعه نویی بازیکنان خارجی خوبی جذب کرده و قطعا به زودی این بازیکن اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد. البته فردا انتظار معجزه از وی در بازی نداریم اما کم کم شرایط وی بهتر و بهتر خواهد شد.وی در خصوص غایبان تیمش و اینکه قلعه نویی چند بازیکن تیمش را کنار گذاشته است گفت:قلعه نویی همیشه برای تیمهایش چارچوب داشته و او صلاح دانسته چند بازیکن را برای بازی فردا در اختیار نداشته باشیم ولی بازیکنان جوان و با کیفیت دیگری داریم که از هر نظر بازیکنان بزرگی محسوب می شوند. مطمئنا در ادامه مسیر تدبیری اندیشیده خواهد شد که آن نفرات خط خورده به تیم اضافه شوند.سرآسیایی در خصوص اینکه آیا قرار است مهاجمی به این تیم اضافه شود یا خیر گفت: در مور د بازی اگر سوالی دارید پاسخگو هستم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرآسیایی: بازی تیم های قلعه نویی‌ با استقلال همیشه جذاب بوده است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×