روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیب دفاعی استقلال بعد از 5 بازی به هم می خورد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترکیب دفاعی استقلال بعد از 5 بازی به هم می خورد

آیا استقلال در غیاب محمدحسین مرادمند می تواند آمار فوق العاده دفاعی خود را حفظ کند؟ این سوالی است که برای جواب آن باید تا پایان بازی با گل گهر صبر کرد.به گزارش طرفداری، استقلال در 5 هفته اول لیگ برتر با ترکیب دفاعی سیاوش یزدانی، مردامند و دانشگر به میدان رفت و آبی ها در این 5 بازی فقط یک گل دریافت کردند. با این حال مرادمند بازی با گل گهر در هفته ششم لیگ برتر را به دلیل سرماخوردگی از دست داده است تا حالا احتمالا عارف آقاسی جانشین او بشود.با این شرایط باید منتظر ماند و دید آیا استقلال می تواند آمار فوق العاده دفاعی خود را برابر گل گهر حفظ کند یا نه.بیشتر بخوانید:مشکل مرادمند و روزبه چشمی سرماخوردگی است نه کروناشانس کم روزبه چشمی و محمدحسین مرادمند برای سفر به سیرجان

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترکیب دفاعی استقلال بعد از 5 بازی به هم می خورد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×